wtorek, 20 sierpnia 2019

Jak zachować wspomnienia

Życie to ulotna chwila, najpierw jesteśmy małymi dziećmi, stawiamy pierwsze kroki, po raz pierwszy występujemy w przedszkolnym przedstawieniu, po raz pierwszy idziemy do szkoły, a już za chwilę jesteśmy nastolatkami, studentami, wkraczamy w dorosłość i zakładamy własne rodziny. Chwile mijają bezpowrotnie, wspomnienia się zacierają. Co możemy zrobić, żeby te wspomnienia zachować?
 Jak zachować wspomnienia

Wywoływanie zdjęć

Rodzinne wakacje, święta z najbliższymi, rodzinne wycieczki oraz codzienne chwile, lubimy utrwalać na zdjęciach, żeby zachować wspomnienia. Czasami z przyjemnością przeglądamy stare zdjęcia z czasów naszej młodości, robimy to sami, lub w gronie najbliższych wspominając i opowiadając sobie historie, które nam się przydarzyły. Wówczas nie było cyfrowych aparatów, były odbitki zdjęć, które ułożone w albumach, cieszyły wspomnieniami pokolenia. Dzisiaj przeważnie przechowujemy zdjęcia w komputerze. Nie sięgamy do nich tak często jak do albumów i czasami może się zdarzyć, że tracimy je przy awarii sprzętu, dlatego tak ważne jest wywoływanie zdjęć. Warto wybrać najbardziej udane, przedstawiające szczególne chwile w życiu naszym i naszej rodziny i wywołać je. Kubki ze zdjęciem

Wspaniałym pomysłem na zachowanie wspomnień są kubki ze zdjęciem. Możemy zrobić taki kubek dla siebie lub też jest to fajny pomysł na prezent dla cioci, babci, dziadka, z okazji urodzin czy też z okazji innych świąt. Dzięki takiemu prezentowi, bliskie nam osoby, pijąc kawę, herbatę lub inne napoje, będą o nas myślały jeszcze bardziej niż zwykle.
Na takich kubkach możemy umieścić zdjęcie z naszego ślubu i dać go w prezencie, lub też pierwsze zdjęcie naszej pociechy, zdjęcia rodzinne z wakacji itd. 

Zdjęcia XXL

Można również wywołać zdjęcie w formacie XXL, umieścić je w antyramie, lub pięknej ramce i stworzyć niepowtarzalną galerię na ścianie w naszym domu, która będzie zdobiła nasze mieszkanie równocześnie będziemy mieli wspomnienia na wyciągnięcie ręki.Zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia to one wspaniale zachowują wspomnienia z naszego i naszych bliskich życia. Róbmy je jak najczęściej, starając się uchwycić na nich, panujące w danym momencie emocje, zabawne momenty, przeżycia oraz ludzi którzy towarzyszyli nam w danej chwili.

*Post sponsorowany
TOP