poniedziałek, 12 sierpnia 2019

Jak czuć się piękną

Jak czuć się piękną, takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Niestety nasza płeć lubi zadręczać się wyszukiwaniem u siebie mankamentów, a to mamy za dużo kilogramów, a to nos za duży, nogi krzywe, usta za małe i tak mogłabym wymieniać w nieskończoność. Tak naprawdę nie liczy się to, czy nosimy rozmiar 36 czy też 46, żeby czuć się piękna trzeba siebie polubić. Gdy już siebie polubimy, zaczniemy dbać o siebie, a wówczas i inni zobaczą w nas piękno.
Jak czuć się pięknąPolubić siebie

Żeby móc odpowiedzieć na pytanie Jak czuć się piękną, trzeba zacząć od początku, czyli od zadania sobie pytania: czy lubisz samą siebie? Jeżeli nie lubicie własnej osoby, czujecie się nieszczęśliwe, nie dbacie o siebie, nie podobacie się sobie i tak odbierają was inni ludzie. 

Żeby polubić siebie musicie przestać być dla siebie najsurowszymi krytykami. Musicie popatrzeć na siebie i zobaczyć co macie w sobie dobrego: ładne oczy, cerę, biust itd. Gdy popatrzycie na siebie pozytywnym wzrokiem, od razu poczujecie się lepiej i zechcecie poczynić zmiany, żeby poczuć się piękną.Zadbaj o ładną fryzurę i piękne dłonie i stopy.

Piękne, lśniące włosy z twarzową fryzurą o odpowiednim kolorze mogą odmienić wygląd twarzy, dlatego nie zapominajcie o regularnych wizytach u fryzjera.

Piękne dłonie oraz stopy to kolejny element, który często jest ignorowany przez zapracowane panie domu. To błąd. Wypielęgnowane oraz pomalowane paznokcie sprawiają, że wyglądamy młodziej. Pielęgnować dłonie oraz stopy możemy w salonie kosmetycznym, albo stosować domowe sposoby.


Makijaż

Oglądając filmiki z metamorfozami przed i po wykonaniu makijażu, nie można zaprzeczyć, że makijaż potrafi zdziałać cuda, dlatego poświęćcie choć chwilę rano na jego wykonanie. Ładnie się ubierz

W dzisiejszych czasach ładne ubrania możemy dostać praktycznie w każdym rozmiarze, dlatego koniec z wymówkami. Nie wychodźcie z domu w porozciąganych, starych dresach. Nawet na spacer z rodziną ubierzcie się w ładną sukienkę odpowiednią do waszej figury. Nie bójcie się kolorów, wzorów, modnych fasonów. Bawcie się modą.Od najmłodszych lat, uczmy dzieci, że można ubrać się wygodnie, ale równocześnie ładnie i nawet deszcz wówczas nie przeszkodzi w dobrej zabawie na miłym spacerze :)
Na uroczystości zakładajcie eleganckie sukienki, które zakryją wasze mankamenty, a podkreślą atuty i w których będziecie się dobrze czuć, a co za tym idzie pięknie wyglądać.
Nawet w ciąży można znaleźć piękną sukienkę w której będziecie prezentowały się bardzo elegancko.


Uśmiech

Gdy będziemy miały ładną fryzurę, zadbane dłonie i stopy, piękny makijaż od razu na naszej twarzy pojawi się uśmiech, który jest kropką nad i w szukaniu odpowiedzi na pytanie Jak czuć się piękną. Gdy widzimy uśmiechniętą osobę, od razu sprawia ona wrażenie osoby pięknej, miłej, takiej z jaką chce się przebywać.

Serdecznie zapraszam do inspirującej grupy Zaradne panie domu. Tam dzielimy się ze sobą swoimi patentami jak robić, żeby się nie narobić, ale żeby wyszło dobrze, przepisami i opiniami :) ZAPRASZAM :)*Post sponsorowany
TOP