poniedziałek, 25 stycznia 2021

Jak w prosty sposób odmienić wnętrze

Osobiście lubię co jakiś czas odświeżyć wnętrza własnego M, ale nie zawsze mam ochotę lub mnie stać na gruntowny remont, zmianę mebli itp. Myślę, że i wy miewacie takie dylematy.

Czy to oznacza, że mamy być skazani na monotonię we wnętrzu? Oczywiście, że nie. Wystarczy zastosować kilka zabiegów, żeby wnętrze odmieniło swój wizerunek, styl i nabrało zupełnie nowego charakteru.
Jak w prosty sposób odmienić wnętrze


TapetyTapeta to taki element, który wymaga pewnego wysiłku z naszej strony, ale jeżeli nie tapetujemy całego mieszkania, tylko jakiś mały wybrany fragment, to nie będzie to dla nas wielkim obciążeniem finansowym ani nie przysporzy nam wielu godzin pracy. Przyklejenie tapety jest naprawdę proste i szybkie w wykonanium, tylko pamiętajcie żeby zawsze czytać instrukcję.W dzisiejszych czasach pięknie dobrana tapeta potrafi odmienić nie do poznania dane wnętrze. Możemy wybrać tapety winylowe, fizelinowe, samoprzylepne albo fototapety, które w sklepie   Decor Mint dostępne są w najróżniejszych kolorach oraz wzorach: geometryczne, natura, romantyczne, nowoczesne, klasyczne. 


Jak widzicie niewielkim nakładem pracy i funduszy można uzyskać efekt wow. Dzięki tapecie w liście pomieszczenie stało się przytulne, ciekawe i niepowtarzalne. We wnętrzu nie ma nic gorszego niż białe, puste ściany, które czynią pomieszczenia chłodnymi i bez wyrazu.

Obrazy, plakatyJeżeli nie chcecie tapetować ścian nic nie szkodzi.  Zmienić charakter danego wnętrza można poprzez zawieszenie na ścianach nowych obrazów lub plakatów. Obrazy mogą być romantyczne, w pastelowych barwach, lub też zupełnie nowoczesne, czarno-białe albo w mocnych kolorach. To jakie obrazy lub plakaty wybierzemy doda stylu i charakteru danemu wnętrzu. Nie ma nic gorszego niż puste, bez wyrazu ściany, dlatego warto zajrzeć na stronę Decor Mint, gdzie znajdziecie duży wybór obrazów i plakatów bardzo dobrej jakości.

Poniżej możecie zobaczyć jak zmienia się dane wnętrze, gdy powiesimy różne obrazy.

Zaletą plakatów jest  ich przystępna cena. Gdy się nimi znudzimy, bez większego żalu, chętnie wymienimy je na inne, takie które akurat w danym momencie nam się podobają, są na czasie.  Dlatego osobiście polecam wam plakaty, które umieszczone w ramkach będą się równie świetnie prezentowały jak obrazy na płótnie.

Poduszki 

Poduszki to taki element wystroju wnętrz, który będzie wspaniałym dopełnieniem danego stylu jaki uzyskamy dzięki klimatycznym obrazom. Dzięki poduszkom wnętrza nabierają domowego, przytulnego klimatu.Wazony, świeczniki i inne dodatki

Wazony, świeczniki, figurki, lampy i inne bibeloty to kolejne dodatki, które dodają wnętrzom ciepła, charakteru, osobistego stylu. Wazony mogą być szklane, metalowe, ceramiczne, w najróżniejszych kształtach i kolorach, ale o tym pisałam wam w artykule: Wazony, czyli jak w prosty sposób odmienić wnętrza.Wystarczy zmienić lub dodać kilka przemyślanych elementów, żeby nasz dom zmienił się nie do poznania.
Serdecznie zapraszam do inspirującej grupy Zaradne panie domu. Tam dzielimy się ze sobą swoimi patentami jak robić, żeby się nie narobić, ale żeby wyszło dobrze :) ZAPRASZAM :)

TOP