środa, 29 maja 2019

Pielegnacja dłoni.

Dłonie to wizytówka każdej kobiety, to one nieubłaganie zdradzają nasz wiek, dlatego warto dbać o nie, żeby były piękne, gładkie, zadbane.
Pielęgnacja dłoni

Krem do rąk

Jak dbać o dłonie? To nie jest takie trudne. Wystarczy zadbać o codzienne nawilżanie dłoni, specjalnymi kosmetykami przeznaczonymi do tego takimi jak krem do rąk. 


Krem, Pole, Kosmetyki, Pokrywy, Zapach, Skóry, Opieki

Krem do rąk dzięki składnikom odżywczym takim jak masło Shea działa regeneracyjnie, odżywczo i nawilżająco. Po jego zastosowaniu czujemy jakby nasze dłonie stały się bardziej jedwabiste w dotyku. Ważne żeby krem szybko się wchłaniał, nie pozostawiając na ciele uczucia lepkości, którego  ja wręcz nie znoszę i wiele pań nie lubi tego tak samo jak ja. Regularne stosowanie kremu opóźnia proces starzenia się skóry.


Oliwka do skórek

Kolejnym kosmetykiem, który warto używać jest oliwka do skórek,  które tak jak kremy można nabyć w najróżniejszych zapachach.


Oliwka do skórek zawiera w sobie naturalne składniki takie jak: olej słonecznikowy, jojobę. Zawiera również witaminę E. Składniki te wpływają na stymulowanie wzrostu zdrowych i mocnych paznokci oraz zapobiega ich rozdwajaniu się. Kombinacja olejków działa nawilżająco i regenerująco na skórki, które znajdują się wokół paznokcia.


Lakier do paznokci

Gdy nasze dłonie są już odpowiednio nawilżone, zregenerowane, piękne i gładkie, a paznokcie mocne i zdrowe, warto zadbać o odpowiednie wyeksponowanie pięknych dłoni i paznokci malując je pięknym pastelowym odcieniem. Takie kolory bardzo odmładzają dłonie.

Kawa, Napój, Najgorętsze, Jedzenie, Śniadanie

TOP