poniedziałek, 4 lutego 2019

DIY Świeczniki ze słoiczków po jogurtach.

DIY Świeczki ze słoiczków po jogurtach to świetny sposób, żeby za niewielkie pieniądze udekorować dom, zrobić dekoracje na walentynki czy też na inne  uroczystości i święta.


Podstawą takich świeczników są oczywiście słoiczki po jogurtach, które można dostać w takich sklepach jak Biedronka, Lidl. Dodatkowo będą nam potrzebne wstążki, sznurki, sztuczny śnieg, koraliki oraz klej na gorąco i klej typu Wikol.


DIY Świeczniki ze słoiczków po jogurtach na walentynki.

Pierwsza propozycja to słoiczek obklejony sztucznym śniegiem, zrobionym z folii. Słoiczek smarujemy klejem i obtaczamy go w sztucznym śniegu. Taką śnieg można dostać gotowy, albo samemu drobno pociąć folię. Na to przyklejamy serduszko z pianki (ja miałam już takie gotowe serduszko z taśmą). Na górę zawiązujemy tasiemkę np. z filcu i gotowe.


Tutaj jak widzicie zastosowałam zwykły sznurek przyklejony klejem na gorąco oraz tasiemkę.


Ostatnia walentynkowa propozycja, to serduszko narysowane czerwonym klejem na gorąco, tasiemka z filcu do której przyczepione są koraliki.DIY Świeczki ze słoiczków po jogurtach na inne okazje.

Takie świeczniki można wykorzystać do dekoracji stołu na święta, albo po prostu do dekoracji domu. Wystarczy wymieniać tasiemki adekwatnie do pory roku i będziemy mieli piękne świeczniki ze słoiczków po jogurtach :)


Do tego słoiczka został użyty sztuczny śnieg z folii, ale można również wykorzystać i moim zdaniem będzie jeszcze fajniejszy efekt, gdy zamiast tego sztucznego śniegu użyjemy grubej soli.I jak wam się podobają propozycje DIY świeczniki ze słoiczków po jogurtach? Jak widzicie to tania i prosta w wykonaniu, ale bez wątpienia mająca swój urok dekoracja na walentynki i nie tylko.


Serdecznie zapraszam do inspirującej grupy Zaradne panie domu. Tam dzielimy się ze sobą swoimi patentami jak robić, żeby się nie narobić, ale żeby wyszło dobrze :) ZAPRASZAM :)TOP