środa, 17 czerwca 2015

Zalando.

Również ja dostała się do testowania Zalando.pl. Tym razem postanowiłam, że choćbym miała szukać godzinami, to zamówię ciuszek dla siebie, a nie dla dzieci jak to zwykle bywa :) Oferta owszem  duża, ale ... ceny też skrajne, a tym razem nie przewidywałam dopłacania do bonu na 100 zł, który otrzymałam. 
Początkowo miałam ochotę na sukienkę, ale nie mogłam się zdecydować  i ostatecznie kupiłam to co widać poniżej na zdjęciu.
Sweterek ładny, aczkolwiek okazał się cieńszy niż to wynikało ze zdjęcia. Postanowiłam go nie odsyłać, aczkolwiek zwrot nie przysparza żadnych problemów. W przesyłce umieszczona jest od razu etykieta do zwrotu i instrukcja. Tylko potem te czekanie na zwrot pieniędzy, nawet do 2 tyg. :(

Co do przesyłki są 2 opcje: bezpłatna lub płatna 49 zł. Bezpłatna przesyłka według strony ma dojść w 3-5 dni. W praktyce to normalna kurierska przesyłka, która doszła na drugi dzień, więc nie ma co wybierać opcji płatnej.

W Zalando.pl podobała mi się lista życzeń. Można dodać ciuszek jaki nam się podoba, a gdy będzie w przecenie dostaniemy maila z powiadomieniem.

Czy Wy Robiłyście już tam zakupy? Jaka jest wasza opinia?
TOP